Nasadzenia indywidualne

 

Nasadzenia klientów indywidualnych jak i firm rozpoczynamy od początku marca. Spersonalizowane kompozycje kwiatów to doskonały pomysł dla osób nie mających miejsca lub czasu na samodzielne sadzenie roślin. Profesjonalne doradztwo które oferujemy, zdrowe i silne rośliny oraz najwyższej jakości ziemia i nawozy pozwolą uniknąć wielu błędów i rozczarowań w uprawie.

Skontaktuj się z nami

telefonicznie, za pomocą sms lub mailowo aby umówić się na dostarczenie donic. donice przyjmujemy od początku marca do końca kwietnia

tel:512-54-34-04
email: sajan@eogrod.com
Dostarcz nam swoje donice i skrzynki balkonowe.

Podczas spotkania doradzimy co najlepiej sprawdzi się w przestrzeni twojego balkonu, ogrodu, patio czy tarasu. Dysponujemy ogromną ilością odmian roślin i kwiatów jednorocznych jak i wieloletnich co na pewno zaspokoi najwybredniejszych klientów.

Nasadzamy wybrane rośliny.

Korzystamy przy tym z najwyższej jakości ziemi oraz nawozu 6-miesięcznego, na życzenie klienta dodajemy również hydrożelu (w przypadku małych donic lub mocno słonecznego stanowiska). Kompozycje umieszczane są w ogrzewanych szklarniach czekając na wiosnę.

Odbiór gotowych kompozycji

Po ostatnich przymrozkach, a najlepiej i najbezpieczniej po 10 maja zapraszamy po odbiór gotowych kompozycji. Odbierane kwiaty są kwitnące, zdrowe i silne, więc od razu stają się ozdobą naszej przestrzeni. Kwiaty jednoroczne będą pięknie kwitły przez długi czas, nawet do pierwszych przymrozków na jesień.